Leticia - bateria retro

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

890,00 zł brutto

  • 25-29cm

Opis

Wysokość całkowita:29 cm
RodzajBateria z mieszaczem
Wysokość do wylewki20,5 cm
Długość wylewki13,5 cm
Typ zaworuCeramiczny
KolorMiedź
MateriałMosiądz
ZastosowanieŁazienka

Więcej informacji

Dodatkowe informacje:

bateria 1-otworowa; bateria stojąca; bateria umywalkowa; bateria z mieszaczem; bateria miedziana

Jedyna w swoim rodzaju miedziana bateria retro wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Bateria z miedzi znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. Miedziany kran posiada specjalny perlator z wymiennym sitkiem, który pozwala na oszczędzanie wody. W zestawie znajdują się wężyki przyłączeniowe. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie kuchenne, umywalkowe, prysznicowe oraz wannowe w tym samym stylu i kolorze.

Baterie miedziane umywalkowe retro w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, bateria w kolorze miedzi jest wymieniana na taką samą, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Miedziana armatura do umywalki uszkodzona podczas transportu możne być reklamowana wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli bateria miedziana zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inną.