Cedric - płytki cementowe

Nowy produkt

  • Typ: płytki podłogowe, cementowe
  • Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
  • Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
  • 1 karton - 0,56 m2 - 14 szt.
  • 1 karton - 17 kg
  • 1 płytka - 1,2 kg
  • Naturalne wykończenie: półmat

Cena za 1 m2

Więcej szczegółów

Czas dostawy: od 14 do 60 dni

490,00 zł brutto

  • 20x20x1,5 cm

Więcej informacji

Ekskluzywne płytki cementowe to produkt dla najbardziej wymagającego klienta. Ponieważ dla każdego zamówienia są sprowadzane z Hiszpanii, koszt dostawy jest wyliczany indywidualnie. Ekskluzywne płytki charakteryzują się większym nasyceniem kolorów, niż płytki klasyczne, czy dostępne od ręki. Mogą być produkowane na wg indywidualnego projektu, po wybraniu dowolnych kolorów od producenta.

Płytki można kłaść na podłogach, ścianach, tarasach, balkonach, stołach, w miejscach roboczych  ścian w kuchni, a także jako elementy dekoracyjne.

Do produkcji płytek cementowych stosuje się wyłącznie pigmenty najwyższej jakości, które nie zanikają, ani nie bledną, wraz z wiekiem. Dzięki tej tradycyjnej technologii każda płytka cementowa jest unikalna, a wszystkie wzory, choć powtarzalne, zachowują wyjątkowy, indywidualny charakter.  Impregnacja płytek cementowych jest konieczna. W swojej ofercie mamy przetestowane i wyselekcjonowane impregnaty, fugi i kleje. Więcej o impregnacji w zakładce "Impregnacja i pielęgnacja".

Impregnacja i pielęgnacja

Impregnacja płytek cementowychWszystkie płytki cementowe wymagają impregnacji, jednak jej typ zależy od przeznaczenia powierzchni, na której płytki będą układane. W celu właściwej ochrony i konserwacji płytek cementowych zalecamy użycie naszych impregnatów, które zostały poddane surowym testom i wiemy jak się zachowują poddane wpływem różnych środków. Rekomendowane przez nas impregnaty najlepiej chronią płytki w porównaniu do innych przetestowanych przez nas środków. 

Impregnaty zapobiegają przebarwieniom oraz wsiąkaniu wszelkich płynów, chronią także przed ścieraniem. Należy jednak pamiętać, że środki impregnujące nie zapewniają całkowitej ochrony przed wszystkimi typami zabrudzeń.

Przy długotrwałej ekspozycji na substancje mocno brudzące (w szczególności: kawa, wino, herbata, soki, żrące środki do czyszczenia), płytki mogą ulec trwałemu odbarwieniu lub uszkodzeniu. Impregnaty zabezpieczają warstwę wierzchnią płytek i ułatwiają ich konserwację dzięki warstwie ochronnej, która tworzy się na płytce.

Instrukcja kładzenia, imregnacji i pielęgnacji

Poradniki do pobrania

Środki do impregnacji i pielęgnacji

Dostępność i dostawa

Płytki z dostawą z Hiszpanii

- Dostawa:
Wszystkie płytki sprowadzane są na indywidualne zamówienie. Jeśli wybrany wzór znajduje się w magazynie, czas dostawy wynosi do 14 dni roboczych. W sytuacji, gdy płytki musza zostać wyprodukowane, czas realizacji zamówienia wydłuża się do 60 dni roboczych.
Zawsze informujemy klienta o planowanym terminie dostawy. 
- Jeśli zamawiają Państwo płytki cementowe z dostawą z zagranicy, to inne środki jak fugi, kleje, czy impregnaty są wysyłane osobnym kurierem z Polski i będę dostarczone w ciągu kilku dni.
- Czas realizacji jest liczony od dnia zaksięgowania środków na naszym koncie bankowym.
- Koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie w przypadku większych zamówień.
Dodatkowe informacje:

- Przesyłki są dobrze zabezpieczane i sprawdzane przed każdą wysyłką. Płytki wysyłamy w kartonach na paletach.
- Możemy dostarczyć przesyłki w soboty. Koszt takiej dostawy jest wyliczany indywidualnie.
- Dostawa nie obejmuje wniesienia płytek.
- Po zakupie płytek możemy je przechowywać w magazynie nieodpłatnie przez pewien, wcześniej ustalony, czas.
- Na życzenie przesyłamy na adres mailowy numer listu przewozowego do śledzenia wysłanej przesyłki.

Najczęstsze pytania

Produkty powiązane