Josef - Heksagonalne płytki cementowe

Nowy produkt

  • Typ: płytki podłogowe, cementowe
  • Wymiary: 15.00 x 17.30 cm
  • 1 m2 zawiera 39 płytek
  • Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
  • Waga:  2,4 kg (1 płytka)
  • Wykończenie: naturalne (lekko matowe) bądź lśniące (przy użyciu politury)

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Minimalne zamówienie: 5 m2
Cena za 1 m2

Więcej szczegółów

490,00 zł brutto

Więcej informacji

Heksagonalne płytki tworzą oryginalne łamane wzory. Heksagony są świetnym rozwiązaniem dla osób, których znudziły płytki tradycyjne. Sześciokątne płytki tworzą nowe i oryginalne wzory oraz nadają się idealnie do patchworków.
Płytki heksagonalne mogą tworzyć wzory przestrzenne bądź wzory bazujące na wzorze plastra miodu.

Sprzedawane przez nas płytki udowodniły swoją wytrzymałość w specjalistycznych testach na odporność i ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (jest w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.

Impregnacja i pielęgnacja

Impregnacja płytek cementowych jest konieczna. Przed przystąpieniem do impregnacji warto zapoznać się z typami impregnacji w zależności od przeznaczenia powierzchni, na której będą układane płytki cementowe. W celu właściwej ochrony i konserwacji płytek cementowych zalecamy użycie naszych impregnatów, gdyż są to impregnaty, które przetestowaliśmy, i wiemy jak się zachowują pod wpływem różnych środków. Impregnaty te najlepiej chronią płytki w porównaniu do innych przetestowanych przez nas środków. 

Impregnaty zapobiegają przebarwieniom oraz wsiąkaniu wszelkich substancji płynnych. Chronią także przed ścieraniem. Środki impregnujące nie zapewniają całkowitej ochrony przed wszystkimi typami zabrudzeń, lecz dotyczy to wyłącznie długotrwałej ekspozycji na te środki.

Przy długotrwałej ekspozycji na środki, które mogą je zabrudzić (w szczególności: kawa, wino, herbata, soki, żrące środki do czyszczenia), płytki mogą ulec trwałemu odbarwieniu lub uszkodzeniu. Impregnaty zabezpieczają warstwę wierzchnią płytek i ułatwiają ich konserwację, dzięki warstwie ochronnej, która tworzy się na płytce.

Produkty powiązane