Patchwork płytki cementowe - odcienie szarości

CEMENT-1151

Nowy produkt

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt tel.:790-795-373 lub e-mail: a.kasiura@cerames.pl

  • Typ: płytki podłogowe, cementowe
  • Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
  • Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
  • 1 karton - 0,48 m2 - 12 szt.
  • 1 płytka - 1,2 kg
  • Wykończenie: naturalne, lśniące

Czas oczekiwania: od 14 dni roboczych

Cena za 1 m2

Minimalna ilość jednego wzoru: 12 płytek (0,48 m2)

Więcej szczegółów

590,00 zł brutto

283,20 zł za za opakowanie

Więcej informacji

Tradycyjne płytki cementowe - znane również pod nazwami: płytki hydrauliczne bądź enkaustyczne - od prawie dwóch stuleci stosowane są powszechnie jako luksusowe i unikatowe wykończenie posadzek oraz ścian wewnątrz i na zewnątrz przestrzeni mieszkalnych. Płytki można kłaść na podłogach, ścianach, tarasach, balkonach, stołach, w miejscach roboczych  ścian w kuchni, a także jako elementy dekoracyjne.

Do produkcji płytek cementowych stosuje się wyłącznie pigmenty najwyższej jakości, które nie zanikają, ani nie bledną, wraz z wiekiem. Dzięki tej tradycyjnej technologii każda płytka cementowa jest unikalna, a wszystkie wzory, choć powtarzalne, zachowują wyjątkowy, indywidualny charakter.  Impregnacja płytek cementowych jest konieczna. W swojej ofercie mamy przetestowane środki jak impregnaty, fugi, kleje. Więcej o impregnacji w zakładce "Impregnacja i pielęgnacja".

Aby ułożyć patchwork należy określić jakie płytki miałyby być w patchworku ( minimalna ilość 12 szt. na jeden wzór - 1 karton). Zachęcamy do skorzystania z specjalnego symulatora patchwork, dzięki któremu można dokładnie zobaczyć i zaprojektować patchwork. Na zdjęciach przedstawiliśmy kilka propozycji doboru płytek cementowych do patchworka klasycznych płytek cementowych, jednak są bardzo szerokie możliwości tworzenia takich patchworków.  Wzory można wybrać z kategorii Klasyczne.

Unikalną cechą hiszpańskich płytek cementowych jest wzór, który jest tworzony przy ułożeniu większej ilości płytek. Dopiero przy ułożeniu wielu płytek widać pełne bogactwo wzoru, który powstaje z pozornie prostych płytek. Tak ułożona podłoga (chociaż płytki też nadają się na ścianę) daje spektakularny efekt. 

Płytki cementowe patchworkowe to idealny pomysł na unikalne i oryginalne wykończenie podłogi Twojego wnętrza. Dzięki wytrzymałości, która są wynikiem hydraulicznego procesu produkcji, mogą być zastosowane na podłogi we wszystkich rodzajach wnętrz, a także na balkonie. Płytki podłogowe z Hiszpanii to idealne rozwiązanie dla domowych wnętrz, ale także hoteli, pubów i barów, ambasad czy budynków użyteczności publicznej.

Nasze płytki cementowe przeszły bardzo szczegółowe badania odnośnie jakości. Wielokrotnie poddawano je testom na odporność oraz ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (jest w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.

Produkty powiązane