Patchwork płytki cementowe heksagonalne Zobacz większe

Patchwork płytki cementowe heksagonalne

1154

Nowy produkt

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt tel.:790-795-373 lub e-mail: a.kasiura@cerames.pl

  • Typ: płytki podłogowe, ścienne, cementowe
  • Wymiary: 20.00 x 23.00 cm 1 m2 zawiera 22 płytki
  • Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
  • Waga: 1.17 kg (1 płytka)
  • Wykończenie: naturalne, matowe lub połyskujące

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych

Minimalne zamówienie: 4 m2
Cena za 1 m2

Więcej szczegółów

590,00 zł brutto

Więcej informacji

Heksagonalne płytki tworzą oryginalne łamane wzory. Heksagony są świetnym rozwiązaniem dla osób, których znudziły płytki tradycyjne. Sześciokątne płytki tworzą nowe i oryginalne wzory oraz nadają się idealnie do patchworków.
Płytki heksagonalne mogą tworzyć wzory przestrzenne bądź wzory bazujące na wzorze plastra miodu.

Sprzedawane przez nas płytki udowodniły swoją wytrzymałość w specjalistycznych testach na odporność i ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (jest w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.

Minimalne zamówienie przy realizacji tego Patchworku to 12 kartonów, gdzie co najmniej 2 kartony 1 wzoru.
1 karton Hexagonów 20x23cm zawiera 15 płytek i jest równy 0,5 m2 - w ten sposób 2 kartony wzoru to 1 m2.

1 karton płytek 20x23 cm zawiera 0,5 m2. W każdym kartonie znajdują się losowo wybrane płytki. Wzory płytek na zdjęciu są tylko przykładami ułożenia patchworku i nie gwarantują otrzymania dokładnie takich samych kolorów.

Impregnacja i pielęgnacja

Impregnacja płytek cementowych jest konieczna. Przed przystąpieniem do impregnacji warto zapoznać się z typami impregnacji w zależności od przeznaczenia powierzchni, na której będą układane płytki cementowe. W celu właściwej ochrony i konserwacji płytek cementowych zalecamy użycie naszych impregnatów, gdyż są to impregnaty, które przetestowaliśmy, i wiemy jak się zachowują pod wpływem różnych środków. Impregnaty te najlepiej chronią płytki w porównaniu do innych przetestowanych przez nas środków. 

Impregnaty zapobiegają przebarwieniom oraz wsiąkaniu wszelkich substancji płynnych. Chronią także przed ścieraniem. Środki impregnujące nie zapewniają całkowitej ochrony przed wszystkimi typami zabrudzeń, lecz dotyczy to wyłącznie długotrwałej ekspozycji na te środki.

Przy długotrwałej ekspozycji na środki, które mogą je zabrudzić (w szczególności: kawa, wino, herbata, soki, żrące środki do czyszczenia), płytki mogą ulec trwałemu odbarwieniu lub uszkodzeniu. Impregnaty zabezpieczają warstwę wierzchnią płytek i ułatwiają ich konserwację, dzięki warstwie ochronnej, która tworzy się na płytce.

Produkty powiązane