Orfeo - prysznicowa bateria z mosiądzu

Nowy produkt

Dostępność 10 dni

1 690,00 zł brutto

Więcej informacji

Dodatkowe informacje:

bateria mosiężna prysznicowa z deszczownicą; bateria natryskowa z kurkami ciepłej i zimnej wody; bateria prysznicowa z wylewką; bateria z mosiądzu pod prysznic z ceramiczną słuchawką

Piękna bateria prysznicowa retro z ceramiczną rączką wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Bateria prysznicowa z wylewką znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie prysznicowe, wannowe oraz umywalkowe w tym samym stylu i kolorze.

Baterie natryskowe z mosiądzu w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, bateria prysznicowa z kurkami jest wymieniana na taką samą, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Baterie natryskowe retro uszkodzone podczas transportu można reklamować wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli mosiężna armatura pod prysznic zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inną.