SZARLIN, ręcznie formowaną umywalkę ceramiczną, docenią z pewnością amatorzy magicznego w swej prostocie doświadczenia kontaktu z naturą. Oszałamiająco świeże powietrze, wypełniające płuca, obmywanie rąk w krystalicznie czystych wodach potoku, spokój i kontemplacja na łonie przyrody. To namiastka lasu w domowym zaciszu.

Szarlin, umywalka ceramiczna ze sklepu Cerames.pl

SZARLIN niczym wilgotny mech w mrocznym poszyciu niedostępnej puszczy ma organiczny kształt i nieregularnie uformowane brzegi. Kontrast między aksamitnym, połyskującym wnętrzem misy, a surową, nieszkliwioną ścianą zewnętrzną to wrażenie jeszcze potęguje. Mimo artystycznej stylizacji w pełni zachowuje swoje praktyczne walory.

Las, który zainspirował powstanie umywalki ceramicznej Szarlin

Umywalka SZARLIN została wykonana z plastycznej gliny szamotowej, a następnie wypalona w temperaturze 1200 stopni Celsjusza. Ręcznie formowana oraz szkliwiona zwraca uwagę wysokim poziomem rzemiosła artystycznego. Będzie ozdobą każdego wnętrza, urządzonego zarówno w stylu tradycyjnym, jak i współczesnym.

Las, który zainspirował powstanie umywalki ceramicznej Szarlin

Model ten dostępny jest także w innej wersji kolorystycznej. Amatorzy podróżniczych przygód i odrywania niecodziennych zjawisk przyrody znajdą w sklepie CERAMES.PL umywalkę w głębokim oranżu z domieszką czerwieni. Kolor rozżarzonej lawy, zastygającej w skałę ciemnego porfiru charakteryzuje misę POLMIRA.

Las, który zainspirował powstanie umywalki ceramicznej Szarlin