Jasnozielona - płytka podłogowa

Grubość: 1.5 cm

Produkt sprzedawany jest na m2. 

Produkt pod zamówienie | od 5 do 21 dni

439 zł

Dostępne metody płatności :

Platta to ręcznie robiona marokańska płytka ścienna lub podłogowa, wykonana z gliny.

Jest to gładka płytka o szczególnie żywej powierzchni i pięknych niuansach kolorystycznych. Plattas może być używany jako płytka ścienna i jako płytka podłogowa. Jako płytki podłogowe należy wziąć pod uwagę możliwe różnice wysokości. Są również nieco gładsze niż zwykłe płytki podłogowe. Plattas są dostępne w różnych formatach.

Płytki gliniane stosowane są w aranżacjach kuchni czy łazienki. Oryginalny deseń plattas sprawia, że ściany lub podłogi nabierają wyjątkowego charakteru i uroku. Płytki ręcznie robione stanowią doskonałe dopełnienie nie tylko klasycznych aranżacji, plattas równie dobrze będzie prezentował się w nowoczesnych wnętrzach.

Zaprezentowana płytka platta w kolorze jasnozielonym bardzo dobrze będzie wyglądała w projektach gdzie wykorzystano zarówno ciemniejszą jak i jaśniejszą kolorystykę. Będzie stanowiła niebanalne połączenie barw, na przykład z brązem czy kremem.

ZastosowanieŚcienne
Wymiar płytki10,5 x10,5 cm
Czas dostawydo 14 dni
Materiał płytkiPłytka ceramiczna
Kształt płytekKwadrat

Płytki Plattas sprowadzane są na indywidualne zamówienie. W sytuacji, gdy dany wzór płytki jest dostępny na magazynie, czas dostawy wynosi do 14 dni roboczych. Zawsze informujemy klienta o planowanym terminie dostawy. 

Płytki Plattas ze względu na swoją wagę wysyłane są Kurierem Paletowym. W tym przypadku, kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru 'pod drzwi'.

Napisz opinię

Jasnozielona - płytka podłogowa

Jasnozielona - płytka podłogowa

Grubość: 1.5 cm

Produkt sprzedawany jest na m2.