Pomarańczowa - płytka ścienna

Grubość: 1 cm

Produkt sprzedawany jest na m2. 

Produkt pod zamówienie | od 1 do 2 tygodni

439 zł

Dostępne metody płatności :

Pomarańczowa  płytka Zellige (czyt: zeliż, zelige lub zellij) to ręcznie robiona marokańska płytka ścienna. Niezwykle efektowna jest jej powierzchnia , która jest nierówna. To właśnie niedokładności są atutem ręcznie produkowanych płytek marokańskich. Na uwagę zasługuje również barwa zellige, która nie jest jednolita na płytce.

Charakterystyczny jest również sposób produkcji płytek zellige .Kafle są produkowane z gliny, całkowicie ręcznie i wypalane w tradycyjnych piecach ogniowych, a następnie ukośnie odcinane, aby można było je bardzo mocno połączyć.

Europejscy architekci i designerzy cenią sobie marokańskie płytki ścienne, które często wykorzystują w projektach kuchni, toalet i łazienek. Zellige doskonale sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach jak i wnętrzach o charakterze rustykalnym.

Przedstawiona płytka Zellige w kolorze pomarańczowym bardzo dobrze będzie komponowała  się z elemtami w ciemnych jak i jasnych odceniach, na przykład z kremem, brązem czy ponadczasową bielą.

ZastosowanieŚcienne
Wymiar płytki10,5 x10,5 cm
Czas dostawydo 14 dni
Materiał płytkiPłytka ceramiczna
Kolor płytekŻółty
Kształt płytekKwadrat

Napisz opinię

Pomarańczowa - płytka ścienna

Pomarańczowa - płytka ścienna

Grubość: 1 cm

Produkt sprzedawany jest na m2. 

Płytki Zellige sprowadzane są na indywidualne zamówienie. W sytuacji, gdy dany wzór płytki jest dostępny na magazynie, czas dostawy wynosi do 14 dni roboczych. Zawsze informujemy klienta o planowanym terminie dostawy. 

Płytki Zellige ze względu na swoją wagę wysyłane są Kurierem Paletowym. W tym przypadku, kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru 'pod drzwi'.