Wiktoriańskie płytki podłogowe

Ręcznie zdobione płytki podłogowe.

Materiał: Ceramika

Wykończenie: Mat

Zakończenie krawędzi: Proste

Impregnacja: Wymagana

Zapytaj o dostępność.
Produkt do indywidualnej wyceny

Produkt obecnie niedostępny. Zostaw swój email, aby otrzymać informacje o ponownej dostępności.

Mówią, że twój dom jest twoim zamkiem - tak może być w przypadku królowej Wiktorii, ale większość z nas mieszka w domach, które są raczej skromne! Wiele brytyjskich domów zbudowanych od około 1860 roku (kiedy tego typu podłogi stały się popularne zarówno w domach, jak i pałacach, kościołach, pubach i sklepach) mogło mieć kafelkami wyłożoną ścieżkę, ganek, hol wejściowy lub kuchnię. 
Łatwo jest powielić lub przywrócić te obszary do ich pierwotnej świetności dzięki naszym geometrycznym wiktoriańskim płytkom podłogowym, które są wytrzymałe i trwałe, a przede wszystkim są po prostu piękne. Same wzory i obramowania są tworzone z serii pojedynczych płytek o różnych kształtach i kolorach. Wiele wzorów i borderów w naszej kolekcji opiera się na autentycznych i tradycyjnych wzorach z epoki wiktoriańskiej i edwardiańskiej i jest częścią brytyjskiego dziedzictwa. Ale to nie znaczy, że te ceramiczne płytki nie mogą być stosowane również w nowoczesnych przestrzeniach.

Zobacz nasz szeroki wybór ręcznie zdobionych płytek w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach. Mniejsze płytki idealnie nadają się do stosowania pojedynczo, aby dodać urozmaicenia i kontrastu wzorzystym wzorom płytek. Wybieraj spośród pojedynczych płytek, krawędzi oraz narożników w różnych kolorach i stylach. Możesz użyć klasycznych, ręcznie zdobionych płytek, aby stworzyć ponadczasowy wygląd, który pasuje do wystroju lub wieku Twojego domu. Jeśli masz nowoczesny lub nowo wybudowany dom, rozważ użycie płytek monochromatycznych lub w skali szarości. 

Oryginalne wiktoriańskie płytki podłogowe są nieszkliwione, dlatego zalecamy ich impregnację. 

Zastosowanie wewnętrzne: Można stosować impregnator w celu ochrony przed trwałym zabrudzeniem. Należy zachować szczególną ostrożność, aby nie nakładać więcej niż płytki mogą wchłonąć, a nadmiar musi zostać usunięty. Całość powinna być następnie uszczelniona woskową lub akrylową powłoką powierzchniową, aby ułatwić czyszczenie. 

Zastosowanie zewnętrzne: Do posadzki na zewnątrz użyj impregnatora odpornego na promieniowanie UV. Należy zachować szczególną ostrożność, aby nie nakładać więcej niż płytki mogą wchłonąć, a nadmiar musi zostać usunięty. 

Skontaktuj się z nami, żeby zapytać o pełne zalecenia dotyczące impregnacji i czyszczenia.

wzory.jpg

Napisz opinię

Wiktoriańskie płytki podłogowe

Wiktoriańskie płytki podłogowe

Ręcznie zdobione płytki podłogowe.

Materiał: Ceramika

Wykończenie: Mat

Zakończenie krawędzi: Proste

Impregnacja: Wymagana

Zapytaj o dostępność.
Produkt do indywidualnej wyceny