Xyria - Niebieska płytka cementowa z mosiądzem

Płytka cementowa niebieska z ornamentem z mosiądzu, tworzącym wzór wewnątrz płytki.

Produkt pod zamówienie | od 3 do 4 tygodni

230 zł

Minimalną ilością opakowań dostępną do zakupu jest : 4

230 zł/opakowanie
1
~
0.48 m2

Ilość całkowita (m2)
Rekomendujemy zamówić 10% płytek więcej. Przypominamy, że do płytek cementowych wymagane jest dokupienie odpowiednich środków zabezpieczających.
Cena za m2:  
479
Cena za całość :  
229
1
~
0.48 m2
Dostępne metody płatności :
  • Typ: płytki podłogowe, cementowe
  • Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
  • 1 płytka - 1,5 kg
  • 1 karton - 12 płytek - 0,48m2

ZastosowaniePodłoga
Wymiar płytki20x20 cm
Czas dostawyna zamówienie - 4/5 tygodni
Materiał płytkiPłytka cementowa
Kolor płytekJednokolorowe
Kształt płytekKwadrat

Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy w sprawie dostępności produktu na magazynie. W sytuacji, gdy dany wzór jest dostępny na magazynie, czas dostawy wynosi do 3 dni roboczych.

Jeśli produkt jest niedostępny na magazynie, czas dostawy może zostać wydłużony do 21 dni roboczych. Zawsze informujemy klienta o planowanym terminie dostawy.

Płytki cementowe wysyłane są Kurierem Paletowym. W tym przypadku, kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru 'pod drzwi'.

Impregnacja płytek cementowych jest konieczna. Przed przystąpieniem do impregnacji warto zapoznać się z typami impregnacji w zależności od przeznaczenia powierzchni, na której będą układane płytki cementowe. W celu właściwej ochrony i konserwacji płytek cementowych zalecamy użycie naszych impregnatów, gdyż są to impregnaty, które przetestowaliśmy, i wiemy jak się zachowują pod wpływem różnych środków. Impregnaty te najlepiej chronią płytki w porównaniu do innych przetestowanych przez nas środków. 

Impregnaty zapobiegają przebarwieniom oraz wsiąkaniu wszelkich substancji płynnych. Chronią także przed ścieraniem. Środki impregnujące nie zapewniają całkowitej ochrony przed wszystkimi typami zabrudzeń, lecz dotyczy to wyłącznie długotrwałej ekspozycji na te środki.

Przy długotrwałej ekspozycji na środki, które mogą je zabrudzić (w szczególności: kawa, wino, herbata, soki, żrące środki do czyszczenia), płytki mogą ulec trwałemu odbarwieniu lub uszkodzeniu. Impregnaty zabezpieczają warstwę wierzchnią płytek i ułatwiają ich konserwację, dzięki warstwie ochronnej, która tworzy się na płytce.

Napisz opinię

Xyria - Niebieska płytka cementowa z mosiądzem

Xyria - Niebieska płytka cementowa z mosiądzem

Płytka cementowa niebieska z ornamentem z mosiądzu, tworzącym wzór wewnątrz płytki.