Umywalki nablatowe 

 • Misa Obła

  Umywalki obłe nablatowe są wyjątkowymi produktami w naszym sklepie. Budzą wiele pozytywnych emocji. Te meksykańskie umywalki posiadają ręcznie malowane zdobienia w środku i na zewnątrz misy. Umywalki są wykonane w tradycyjnej technice Talavera i pochodzą z miejscowości Dolores Hidalgo w Meksyku. Wzór zawarty w szkleniu jest odporny na ścieranie i zarysowania. 

 • Misa Płaska

  Umywalka typu misa płaska posiada ręcznie malowane zdobienia wewnątrz oraz na zewnątrz misy. Są to umywalki półwpuszczona, które można wmontować w blat do wysokości zdobień.

  Wzór zawarty w szkleniu jest odporny na ścieranie i zarysowania.

 • Misa Pełna

  Misa pełna jest umywalką półwpuszczaną - jej większa część pozostaje ponad poziomem blatu. Ręczne zdobienia pokrywają wnętrz i znaczną część zewnętrznych ścian. Umywalkę można wpuścić w blat na dowolną głębokość. Kształt umywalki oraz zdobienia w środku i na zewnątrz misy sprawiają, że jest to bardzo oryginalny i wyjątkowy produkt.

 • Misa Kulista

  Umywalka kulista jest jednym z typów umywalek nablatowych. Wyróżnia ją okrągły kształt misy, przypominający połowę kuli. Cała umywalka, łącznie z mała podstawą, na której stawia się ją na blacie, jest pokryta ręcznie malowanymi wzorami.

 • Misa Prostokątna

  Umywalka prostokątna to kolejna propozycja umywalki nabalatowej. Tym razem, ręcznie zdobiona, bajecznie kolorowa misa ma kształt czworokątny. Łagodnie spadziste brzegi i duża powierzchnia wewnątrz zapewni komfort użytkowania bez ryzyka wychlapywania wody poza umywalkę.

 • Misa Wysoka

  Umywalka wysoka należy do rodziny umywalek nablatowych, a wyróżnia ją wysokość ścian misy. Całość wysokich boków, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz, pokryta jest ręcznie tworzonymi wzorami. Umywalka wysoka przyciąga uwagę swoją urodą, a jednocześnie jest bardzo praktyczna w użytkowaniu.

 • Misa Łódka

  Łódka to najbardziej niezwykły model z grupy umywalek nablatowych. Kształtem przypomina kadłub łódki, czyli jest jednocześnie podłużna i łagodnie zaokrąglona. Misa łódki jest efektowna i łatwa w utrzymaniu czystości. Wymiary są bardzo praktyczne, zapewniają wygodę korzystania z umywalki, a kolorowe wzory i kształt umywalki nie pozostawią nikogo obojętnym

Pokazuje 37 - 33 z 33 elementów