Atalaya - Umywalka nablatowa z Meksyku

Ceramiczna umywalka meksykańska wykonana ręcznie przez artystów rzemieślników. Umywalka jest szkliwiona co chroni wzór przed zadrapaniem i zabrudzeniami. Umywalka sprawdza się w aranżacji z każdym blatem czy szafką.

 • Wysoka umywalka nablatowa z Meksyku
 • Wymiary: 42,5 cm x 15 cm.
 • Umywalka ceramiczna, ręcznie zdobiona przez artystę w Meksyku.
 • Otwór odpływowy standardowej wielkości.
 • Otwory montażowe umożliwiające przytwierdzenie do blatu.
 • Szybka wysyłka z magazynu w Polsce.
 • Możliwość wymiany lub zwrotu produktu bez podawania przyczyny.
 • Bezpieczne pakowanie.

1 390 zł

5 szt. na magazynie | Wysyłka w 24h

Wysoka umywalka nablatowa z Meksyku jest pokryta ręcznym zdobieniem, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Wysoka misa jest efektowna i praktyczna w użytkowaniu. Wszystkie umywalki są ręcznie malowane przez meksykańskiego artystę, więc każda z nich stanowi unikalne dzieło sztuki użytkowej.

Umywalki nie wymagają specjalnych środków do czyszczenia i pielęgnacji. Dzięki grubej warstwie szkliwa, którą umywalki są pokrywane, wzory pozostają odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. W procesie wypalania barwnik łączy się ze szkliwem, czyniąc wzory odpornymi na ścieranie i zarysowania. Każda umywalka nablatowa z Meksyku jest wykonana w tradycyjnej technice Talavera i pochodzi z małej miejscowości Dolores Hidalgo w centralnym Meksyku. Technika Talavera charakteryzuje się bogactwem wzornictwa oraz intensywnością kolorów. Każda umywalka jest unikalna i z pewnością podkreśli wyjątkowość i styl Twojej łazienki.

Więcej informacji:  Historia ceramiki Talavera. Zobacz też film przedstawiający proces malowania umywalek.

Rodzaj montażu umywalkiNablatowa
Materiał wykonania umywalkiCeramika
Otwór przelewowyNie
KolorCzarny
Ocena: 
2018-04-09

Maja

Piękna

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Atalaya - Umywalka nablatowa z Meksyku

  Atalaya - Umywalka nablatowa z Meksyku

  Ceramiczna umywalka meksykańska wykonana ręcznie przez artystów rzemieślników. Umywalka jest szkliwiona co chroni wzór przed zadrapaniem i zabrudzeniami. Umywalka sprawdza się w aranżacji z każdym blatem czy szafką.

  • Wysoka umywalka nablatowa z Meksyku
  • Wymiary: 42,5 cm x 15 cm.
  • Umywalka ceramiczna, ręcznie zdobiona przez artystę w Meksyku.
  • Otwór odpływowy standardowej wielkości.
  • Otwory montażowe umożliwiające przytwierdzenie do blatu.
  • Szybka wysyłka z magazynu w Polsce.
  • Możliwość wymiany lub zwrotu produktu bez podawania przyczyny.
  • Bezpieczne pakowanie.

  - Typ montażu: nablatowa
  - Średnica : 40,5 cm
  - Wysokość: 15 cm
  - Umywalka posiada otwory montażowe umożliwiające przytwierdzenie do blatu.

  - Umywalka posiada standardowej wielkości otwór odpływowy.
  - Umywalka nie posiada otworu przelewowego.
  - Kolory na umywalce korespondują z kolorystyką meksykańskich płytek ceramicznych.

  Umywalki nie wymagają specjalnych środków do czyszczenia i pielęgnacji. Wzory pozostają odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, dzięki grubej warstwie szkliwa, jaką umywalki są pokrywane. W procesie wypalania barwnik łączy się ze szkliwem, czyniąc wzory odpornymi na ścieranie i zarysowania.

  Umywalka jest wykonana w tradycyjnej technice Talavera i pochodzi z małej miejscowości Dolores Hidalgo w centralnym Meksyku. Technika Talavera charakteryzuje się bogactwem wzornictwa oraz intensywnością kolorów. Każda umywalka jest unikalna i z pewnością podkreśli wyjątkowość i styl Twojej łazienki. Więcej informacji:  Historia ceramiki Talavera. Zobacz też film przedstawiający proces malowania umywalek.

  Dostawa

  KurierKURIER
  Najwygodniejsza i polecana forma dostarczenia zamówienia. Korzystamy z usług renomowanej firmy kurierskiej UPS. 
  Czas dostawy: 1 dzień (jeżeli środki odnotujemy przed godziną 11tą).
  Odbiór osobistyODBIÓR OSOBISTY
  Umywalki można odebrać bezpośredni w naszym salonie ekspozycyjnym w Warszawie przy ulicy Jana Styki 10a/3 (II piętro) w godzinach 10.00-17.00. Przed odbiorem prosimy o kontakt telefoniczny.

   

  Zabezpieczenie: Każda nasza przesyłka jest bardzo starannie zabezpieczana i pakowana tak aby uchronić produkt przed uszkodzeniem. Zobacz jak pakujemy nasze umywalki tutaj. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona na wypadek uszkodzenia. Przy odbiorze prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia umywalki staramy się dostarczyć nową umywalkę w możliwie najszybszym terminie, często jeszcze przed zakończeniem procesu reklamacyjnego.

                                                                        
  Dostawa międzynarodowa: W przypadku dostawy do innego kraju niż Polska korzystamy z usług wielu firm kurierskich, głównie UPS.
  Czas dostawy: 2-4 dni (w zależności od momentu odnotowania środków na naszym koncie oraz kraju adresata).

  Płatność

  Przelew bankowyKarta kredytowaPobranie
  Przelew bankowy
  Najwygodniejsza i polecana forma płatności.
  Karta kredytowa
  Zapłać kartą kredytową przy pomocy bramki Payeezy.
  Pobranie
  Przesyłka jest wysyłana natychmiastowo, płatność przy odbiorze.

   Po odnotowaniu środków na koncie przesyłka jest pakowana i wysyłana. Więcej informacji na stronie  Płatność i dostawa.

  Reklamacje
  W przypadku uszkodzenia umywalki staramy się dostarczyć nową umywalkę w możliwie najszybszym terminie, często jeszcze przed zakończeniem procesu reklamacyjnego. W przypadku wad technicznych bądź estetycznych reklamacja może być rozpoczęta przy wykorzystaniu zdjęć.

  Zwrot towaru
  Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W przypadku zwrotu klient otrzymuje zwrot środków na konto bankowe po tym jak otrzymamy umywalkę wraz niezbędnymi dokumentami (paragon bądź faktura korygująca i formularz reklamacyjny).

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy wzory na umywalkach są odporne na ścieranie?
  TAK. Wzory pozostają odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, dzięki grubej warstwie szkliwa, jaką umywalki są pokrywane. W procesie wypalania barwnik łączy się ze szkliwem, czyniąc wzory odpornymi na ścieranie i zarysowania. Zobacz film przedstawiający odporność meksykańskich umywalek na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

  Czy wymiar korka odpływowego jest standardowy?
  TAK. Wszystkie umywalki ceramiczne posiadają standardowy otwór odpływowy: 1,5 cala

  Czy umywalka będzie taka jak na zdjęciu?
  Rękodzieło w postaci umywalek jest wykonywane i malowane ręcznie, dzięki czemu każda z nich ma unikatowy charakter. Dostarczone Państwu produkty mogą zatem nieznacznie różnić się od wzorcowych umywalek, prezentowanych na zdjęciu. Odstępstwa będą dotyczyć jednak wyłącznie drobnych elementów wzoru.

  Czy umywalka ma gwarancję?
  TAK. Nasze produkty objęte są trzyletnią  gwarancją (gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych działaniami użytkowników).  W przypadku zwrotu gwarancyjnego wymieniamy produkt na ten sam, bądź w przypadku braku magazynowego lub braku możliwości sprowadzenia od producenta zwracamy pieniądze w pełnej kwocie zakupu.

  Czy można zwrócić towar?
  Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Więcej informacji na temat zwrotów znajduje się tutaj : Zwroty.

  Jak wygląda proces zakupów w sklepie?

  Zakupy w pięciu krokach