Conchita - bateria retro

Całkowita wysokość: 29 cm

Zasięg wylewski: 18 cm

Kolor: Różowe złoto

890 zł

Produkt pod zamówienie : 2 tygodnie

Dodatkowe informacje:

bateria 1-otworowa; bateria sztorcowa; bateria stojąca; bateria umywalkowa; bateria z kurkami; bateria miedziana

Jedyna w swoim rodzaju miedziana bateria retro wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Bateria z miedzi znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. Miedziany kran posiada specjalny perlator z wymiennym sitkiem, który pozwala na oszczędzanie wody. W zestawie znajdują się wężyki przyłączeniowe. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie kuchenne, umywalkowe, prysznicowe oraz wannowe w tym samym stylu i kolorze.

Baterie miedziane umywalkowe retro w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, bateria w kolorze miedzi jest wymieniana na taką samą, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Miedziana armatura do umywalki uszkodzona podczas transportu możne być reklamowana wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli bateria miedziana zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inną.

Rodzaj MieszaczaBateria z kurkami
Wysokość do wylewki19,5 cm
Długość wylewki18 cm
Kolor armaturyRóżowe złoto
MateriałMosiądz
Typ zaworuCeramiczny
Wysokość całkowita:29 cm

Napisz opinię

Conchita - bateria retro

Conchita - bateria retro

Całkowita wysokość: 29 cm

Zasięg wylewski: 18 cm

Kolor: Różowe złoto