Terakota cegła na ścianę

Barwa ceglasta, mocna, nasycona czerwień

Wymiary płytki: 25x6 cm

Grubość terakoty: ~25 mm

Ilość:  55 sztuki / 1 m2

Szacowany wiek, około 100 lat

Przeszła test wytrzymałościowy

Gwarantowana unikalność każdej płytki z cegły (odcień i faktura)

Produkt na zamówienie | do 7 dni roboczych

240 zł

240 zł/m2
1
~
1.00 m2

Ilość całkowita (m2)
Rekomendujemy zamówić 10% płytek więcej. Przypominamy, że do płytek cementowych wymagane jest dokupienie odpowiednich środków zabezpieczających.
Cena za całość :  
240
1
~
1.00 m2
Dostępne metody płatności :

Stuletnia terakota ścienna jest idealnym uzupełnieniem pomieszczeń w stylu wiejskim, rustykalnym bądź retro. Żaden inny materiał nie wywoła tak mocnego efektu, jak ponad 100-letnia cegła na ścianę. Ściany z cegły w architekturze wykorzystuje się od lat i można spotkać je w wielu wnętrzach, ale mało kto może pochwalić się oryginalną, starą cegłą z bogatą ponad 100-letnią historią. 


Ściana z cegły zawsze robi duże wrażenie - możesz wyłożyć ją na wszystkich ścianach danego pomieszczenia lub na jednej z nich – wszystko zależy od efektu, jaki będziesz chciał osiągnąć. Idealnie pasuje jako wykończenie fasadowe kominków oraz palenisk. Doskonale nadaje się do tworzenia niepowtarzalnych elementów, kształtów, półek – płytki z cegły kontrastując z jasnym tynkiem przyciągną uwagę i stworzą unikalny klimat. 

Dzięki niejednolitej strukturze gwarantującej oryginalność, ścienna terakota idealnie pasuje do łazienek oraz kuchni. Można wykorzystać je do obudowy kuchennych wysp, kominków, wypełnić nimi przestrzeń wykuszu, układać je schodkowo lub tworzyć z nich geometryczne figury.

Oryginalne, ponad 100-letnie i ręcznie formowane płytki z cegły nadadzą Twoim wnętrzom urok niemożliwy do osiągnięcia przy użyciu innych materiałów. Płytki z cegły o nieregularnej strukturze i tradycyjnej czerwonej lub brzoskwiniowo-piaskowej barwie sprawdzą się zarówno we wnętrzach w o stylistyce rustykalnym czy minimalistycznym. Znakomicie komponują się też z surowym drewnem – szczególnie w kuchni i przedpokoju. Zanim współcześni docenili ich jakość i unikatowość, płytki z cegły były popularnym materiałem wykańczania zamkowych komnat, pomieszczeń szlacheckich dworków oraz wiejskich chat.

Terakota ścienna wykonana ze 100 letnich cegieł sprawi, iż Twoje wnętrze nabierze unikalnego charakteru.

ZastosowaniePodłoga
Wymiar płytki25x6 cm
Kształt płytekProstokąt

W sytuacji, gdy płytki w danym rozmiarze są dostępne na magazynie, czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych.

Jeśli produkt jest niedostępny na magazynie, czas dostawy może zostać wydłużony do 21 dni roboczych. Zawsze informujemy klienta o planowanym terminie dostawy.

Płytki z terakoty wysyłane są Kurierem Paletowym. W tym przypadku, kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru 'pod drzwi'.

Napisz opinię

Terakota cegła na ścianę

Terakota cegła na ścianę

Barwa ceglasta, mocna, nasycona czerwień

Wymiary płytki: 25x6 cm

Grubość terakoty: ~25 mm

Ilość:  55 sztuki / 1 m2

Szacowany wiek, około 100 lat

Przeszła test wytrzymałościowy

Gwarantowana unikalność każdej płytki z cegły (odcień i faktura)