Czarna - płytka podłogowa

Grubość: 1.5 cm

Produkt sprzedawany jest na m2. 

Produkt pod zamówienie | od 5 do 21 dni

439 zł

Dostępne metody płatności :

Platta to ręcznie robiona marokańska płytka ścienna lub podłogowa, wykonana z gliny.

Jest to gładka płytka o szczególnie żywej powierzchni i pięknych niuansach kolorystycznych. Plattas może być używany jako płytka ścienna i jako płytka podłogowa. Jako płytki podłogowe należy wziąć pod uwagę możliwe różnice wysokości. Są również nieco gładsze niż zwykłe płytki podłogowe. Plattas są dostępne w różnych formatach.

Marokańskie płytki doskonale sprawdzą się w aranżacjach kuchni czy łazienki. Oryginalny deseń plattas sprawia, że ściany lub podłogi nabierają niepowtarzalnego charakteru. Płytki z gliny stanowią doskonałe uzupełnienie nie tylko klasycznych aranżacji, plattas równie dobrze będzie prezentował się w nowoczesnych pomieszczeniach.

Przedstawiona płytka platta w kolorze czarnym bardzo dobrze będzie się komponowała w projektach gdzie wykorzystano jasną kolorystykę. Będzie stanowiła niebanalne , kontrastowe połączenie barw, na przykład z kremem czy beżem.

ZastosowanieŚcienne
Wymiar płytki15x7.5 cm
Czas dostawydo 14 dni
Materiał płytkiPłytka ceramiczna
Kolor płytekCzarny
Kształt płytekProstokąt

Płytki Plattas sprowadzane są na indywidualne zamówienie. W sytuacji, gdy dany wzór płytki jest dostępny na magazynie, czas dostawy wynosi do 14 dni roboczych. Zawsze informujemy klienta o planowanym terminie dostawy. 

Płytki Plattas ze względu na swoją wagę wysyłane są Kurierem Paletowym. W tym przypadku, kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru 'pod drzwi'.

Napisz opinię

Czarna - płytka podłogowa

Czarna - płytka podłogowa

Grubość: 1.5 cm

Produkt sprzedawany jest na m2.